خیاطی عمرانی
روبان دوزی

عکسهای جدید آنجلینا جولی بعد از عمل جراحی سینه

نوشته شده توسط taher. در عکس بازیگران

برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

angelina-jolie-sargarm.com

منتشر شده در خرداد ۲۷, ۱۳۹۲ با ۲ دیدگاه

عکسهای جدید آنجلینا جولی بعد از عمل جراحی سینه

برد پیت و آنجلینا جولی در نمایش فیلم «جنگ جهانی زد» (World War Z) در پاریس حضور یافتند. آنجلینا جولی، بازیگر ۳۷ ساله که پس از انجام عمل جراحی سینه، در ملا عام ظاهر می شود در مورد حمایتهای برد پیت و خانواده اش بهنگام عمل جراحی می گوید: «حالم خیلی خوب است. خیلی احساس خوبی دارم و به خاطر پشتیبانی ای که از من شد، سپاسگزارم. این پشتیبانی ها خیلی برای من با ارزش بود.»
برد پیت، هنرپیشه ۵۰ ساله نیز می گوید که جولی تصمیم مشکلی گرفته بود و به او افتخار می کند. وی می افزاید: «این زن را مدتی طولانی است می شناسم و برایش احترام قائل هستم. او وقتی با مشکلی روبه رو می شود، از رو در رو شدن با آن هیچ واهمه ای ندارد. فهمید که گزینه هایش چیست و بهترین تصمیم را گرفت.»
درفیلم «جنگ جهانی زد» پیت، نقش یک کارمند سازمان ملل را بازی می کند و برای متوقف کردن مرده های متحرک که حکومت ها را سرنگون و ارتش ها را نابود کرده اند و وجود بشریت را تهدید می کنند، سرتاسر جهان را در می نوردد.
مارک فاستر، کارگردان سوییسی که فیلم «ذره ای آرامش» (۲۰۰۸) از سری فیلمهای جیمز باند را در کارنامه خود دارد، فیلم می گوید: «بزرگ ترین چالش این است که هر روز باید صحنه ای را بازی کنید که هزارها سیاهی لشکر دارد. شب به خانه می روید و با خودتان فکر می کنید که کاش فردا فقط صحنه شام خوردن داشته باشم و روز بعد که به سر صحنه فیلمبرداری بر می گردید، بازهم با هزاران سیاهی لشکر روبرو می شوید که می خواهند حالت وحشت عمومی را به وجود بیاورند و باید با تعداد زیادی دوربین کنترلشان کرد.»

۲ دیدگاه

هم‌اکنون ۲ دیدگاه در عکسهای جدید آنجلینا جولی بعد از عمل جراحی سینه وجود دارد. شاید دوست داشته باشید برای خود را بیافزایید؟

  1. خیلی خوشگله این خودمه

  2. هه هه هه …
    این>>>>>>>>>> tigr جه بی سواد و اعتماد به سقفه
    عین خودمه رو نوشته این خودمه…
    ها ها ها…

ارسال دیدگاه


× 6 = دوازده

پکیج تصفیه فاضلاب موتور جستجو ملی